35RASMT2BHWNTRX
Part Number:
35RASMT2BHWNTRX
Description:
3.5MM SURFACE MOUNT JACK, STEREO
Actual Diameter :
0.142" (3.60mm)
Industry Recognized Mating Diameter :
3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone