Q-2P04G00050.5M
Part Number:
Q-2P04G00050.5M
Description:
CBL ASSY SMA-TNC JCK-JCK 19.69"
2nd Connector :
TNC Jack
Cable Impedance :
50 Ohms
Connector Impedance :
50 Ohms
Frequency - Max :
3 GHz
Ingress Protection :
Length :
19.69" (500.00mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms