Q-7103M00050.5M
Part Number:
Q-7103M00050.5M
Description:
CBL ASSY RPSMA-SMB JK-JK 19.69"
2nd Connector :
SMB Jack
2nd Connector Mounting Feature :
Bulkhead - Front Side Nut
2nd Connector Mounting Type :
Panel Mount
Cable Impedance :
50 Ohms
Connector Impedance :
50 Ohms
Frequency - Max :
3 GHz
Ingress Protection :
Length :
19.69" (500.00mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms