Q-3C04U000R036I
Part Number:
Q-3C04U000R036I
Description:
CBL ASSY SMA-TNC PLUG-PLUG 36"
In Stock:
50
2nd Connector :
TNC Plug, Right Angle
Cable Impedance :
50 Ohms
Connector Impedance :
50 Ohms
Frequency - Max :
3 GHz
Ingress Protection :
Length :
36.00" (914.40mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms