Q-1T01Q00050.5M
Part Number:
Q-1T01Q00050.5M
Description:
CBL ASSY MMCX-NTYPE PL-JK 19.69"
1st Connector :
MMCX Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Male
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
19.69" (500.00mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms