Q-3B0680005009I
Part Number:
Q-3B0680005009I
Description:
CBL ASSY RPSMA-SMA PLUG-PLUG 9"
1st Connector :
RP-SMA Plug
Cable Impedance :
50 Ohms
Connector Impedance :
50 Ohms
Frequency - Max :
3 GHz
Ingress Protection :
Length :
9.000" (228.60mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms