Q-3B0680005003I
Part Number:
Q-3B0680005003I
Description:
CBL ASSY RPSMA-SMA PLUG-PLUG 3"
1st Connector :
RP-SMA Plug
Cable Impedance :
50 Ohms
Connector Impedance :
50 Ohms
Frequency - Max :
3 GHz
Ingress Protection :
Length :
3.000" (76.20mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms