Q-0401A00050.5M
Part Number:
Q-0401A00050.5M
Description:
CBL ASSY BNC-MCX JACK-PLG 19.69"
2nd Connector :
MCX Plug, Right Angle
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Frequency - Max :
4 GHz
Ingress Protection :
Length :
19.69" (500.00mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms