P1CA-SAMSAM-085CJ-96
Part Number:
P1CA-SAMSAM-085CJ-96
Description:
CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 8'
In Stock:
31
1st Connector :
SMA Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
SMA Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
0.085" Flexible Cable
Frequency - Max :
26.5 GHz
Ingress Protection :
Length :
96.0" (2.4m) 8.0'
Operating Temperature :
-85°C ~ 200°C