P1CA-SMBUFL-U137-3.4
Part Number:
P1CA-SMBUFL-U137-3.4
Description:
CBL ASSY U.FL-SMPM PLUG-JACK 34"
In Stock:
72
1st Connector :
U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Female
2nd Connector :
SMPM Jack
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Female
Cable Impedance :
Cable Type :
1.37mm OD Coaxial Cable
Color :
Black
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
3.40" (86.36mm)