P1CA-SAMSAM-141CJ-24
Part Number:
P1CA-SAMSAM-141CJ-24
Description:
CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 24"
In Stock:
141
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
Hand Formable .141
Frequency - Max :
26.5 GHz
Ingress Protection :
Length :
24.00" (609.60mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C