P1CA-SAMSAMRA-RG58-30
Part Number:
P1CA-SAMSAMRA-RG58-30
Description:
CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 30"
In Stock:
50
2nd Connector :
SMA Plug, Right Angle
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
RG-58
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
30.00" (762.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C