P1CA-SAMSAM-085CJ-8
Part Number:
P1CA-SAMSAM-085CJ-8
Description:
CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 8"
In Stock:
37
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
0.085" Flexible Cable
Frequency - Max :
26.5 GHz
Ingress Protection :
Length :
8.000" (203.20mm)
Operating Temperature :
-85°C ~ 200°C