P1CA-SAMSAM-RG58-12
Part Number:
P1CA-SAMSAM-RG58-12
Description:
CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 12"
In Stock:
40
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
RG-58
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
12.00" (304.80mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C