CBG-SARFGT-SARMGT-10IN
Part Number:
CBG-SARFGT-SARMGT-10IN
Description:
CBL ASSY RPSMA JACK TO PLUG 10"
1st Connector :
RP-SMA Jack
2nd Connector :
RP-SMA Plug
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
50 Ohms
Features :
Shielded
Frequency - Max :
6 GHz
Length :
10.000" (254.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Overall Impedance :
50 Ohms