CBG-IPXLK-SARMGT-10IN
Part Number:
CBG-IPXLK-SARMGT-10IN
Description:
CBL ASSY MHF1 LK-RPSMA PL-PL 10"
1st Connector :
RP-SMA Plug
2nd Connector :
IPEX MHFI LK (Locking) Plug, Right Angle
Cable Impedance :
50 Ohms
Color :
Brown
Connector Impedance :
Features :
Shielded
Frequency - Max :
6 GHz
Length :
10.000" (254.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Overall Impedance :
50 Ohms