CB1.32D-IPX-SALRF3GT-6IN
Part Number:
CB1.32D-IPX-SALRF3GT-6IN
Description:
CBL ASSY IPEX MHF1-RPSMA J-PL 6"
1st Connector :
RP-SMA Jack, Right Angle
1st Connector Mounting Feature :
Bulkhead - Front Side Nut
1st Connector Mounting Type :
Panel Mount
1st Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
1.32mm OD Coaxial Cable DS
Frequency - Max :
6 GHz
Length :
6.000" (152.40mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Overall Impedance :
50 Ohms