CB1.13-IPX-MCLFGT-4IN
Part Number:
CB1.13-IPX-MCLFGT-4IN
Description:
CBL ASSY IPEX MHF1-MMCX JK-PL 4"
1st Connector :
MMCX Jack, Right Angle
2nd Connector :
IPEX MHF1 Plug, Right Angle
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
1.13mm OD Coaxial Cable
Frequency - Max :
6 GHz
Length :
4.000" (101.60mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Overall Impedance :
50 Ohms