CB1.17LL-IPX4L-MCFGT-10IN
Part Number:
CB1.17LL-IPX4L-MCFGT-10IN
Description:
CBL ASSY IPEX MHF4L-MMCX J-P 10"
1st Connector :
MMCX Jack
2nd Connector :
IPEX MHF4L Plug, Right Angle
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
1.17mm OD LL Coaxial Cable
Features :
Low Loss Shielded
Frequency - Max :
6 GHz
Length :
10.000" (254.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Overall Impedance :
50 Ohms