CB1.13-IPX4L-MCFGT-6IN
Part Number:
CB1.13-IPX4L-MCFGT-6IN
Description:
CBL ASSY IPEX MHF4L-MMCX J-PL 6"
1st Connector :
MMCX Jack
2nd Connector :
IPEX MHF4L Plug, Right Angle
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
1.13mm OD Coaxial Cable
Frequency - Max :
6 GHz
Length :
6.000" (152.40mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Overall Impedance :
50 Ohms