CB1.32D-IPX-SARMGT-8IN
Part Number:
CB1.32D-IPX-SARMGT-8IN
Description:
CBL ASSY IPEX MHF1-RPSMA PL-P 8"
1st Connector :
RP-SMA Plug
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
1.32mm OD Coaxial Cable DS
Frequency - Max :
6 GHz
Length :
8.000" (203.20mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Overall Impedance :
50 Ohms