CBG-IPX-SARFGT-10IN
Part Number:
CBG-IPX-SARFGT-10IN
Description:
CBL ASSY IPEX MHF1-RPSMA J-P 10"
1st Connector :
RP-SMA Jack
2nd Connector :
IPEX MHFI Plug, Right Angle
Cable Impedance :
50 Ohms
Features :
Shielded
Frequency - Max :
6 GHz
Length :
10.000" (254.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Overall Impedance :
50 Ohms