CB1.32D-IPX-SARFGT-10IN
Part Number:
CB1.32D-IPX-SARFGT-10IN
Description:
CBL ASSY IPEX MHF1-RPSMA J-P 10"
1st Connector :
RP-SMA Jack
1st Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
1.32mm OD Coaxial Cable DS
Frequency - Max :
6 GHz
Length :
10.000" (254.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Overall Impedance :
50 Ohms