CB1.32D-IPX-MCLMGT-4IN
Part Number:
CB1.32D-IPX-MCLMGT-4IN
Description:
CBL ASSY IPEX MHF1-MMCX PL-PL 4"
1st Connector :
MMCX Plug, Right Angle
1st Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
1.32mm OD Coaxial Cable DS
Frequency - Max :
6 GHz
Length :
4.000" (101.60mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Overall Impedance :
50 Ohms