CB0.81-2IPX4L-9.5IN
Part Number:
CB0.81-2IPX4L-9.5IN
Description:
CBL ASSY MHF4L-MHF4L PL-PL 9.5"
1st Connector :
IPEX MHF4L Plug, Right Angle
2nd Connector :
IPEX MHF4L Plug, Right Angle
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
0.81mm OD Coaxial Cable
Features :
Shielded
Frequency - Max :
6 GHz
Length :
9.500" (241.30mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Overall Impedance :
50 Ohms