CBG-2IPX-9.5IN-6O
Part Number:
CBG-2IPX-9.5IN-6O
Description:
CBL ASSY IPEX MHF1 PLUG-PLG 9.5"
1st Connector :
IPEX MHF1 Plug, Right Angle
2nd Connector :
IPEX MHF1 Plug, Right Angle
Cable Impedance :
50 Ohms
Features :
Opposite Orientation, Shielded
Frequency - Max :
6 GHz
Length :
9.500" (241.30mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Overall Impedance :
50 Ohms