SF526S/11PC35/11PC35/4000MM
Manufacturer:
Huber+Suhner
Part Number:
SF526S/11PC35/11PC35/4000MM
Category:
Coaxial Cables (RF)
Description:
CBL ASSY 3.5MM PLUG TO PLUG 4M
Manufacturer :
Huber+Suhner
Category :
Coaxial Cables (RF)
1st Connector :
3.5mm Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
3.5mm Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
Cable Type :
Color :
Blue
Connector Impedance :
Features :
Frequency - Max :
26.5 GHz
Ingress Protection :
Length :
157.5" (4.0m) 13.1'
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Overall Impedance :
50 Ohms
Product Status :
Active
Style :
3.5mm to 3.5mm