ST40/SKM/SKM/48INCH
Part Number:
ST40/SKM/SKM/48INCH
Description:
CBL ASSY 2.92MM PLUG TO PLUG 4'
1st Connector :
2.92mm Plug
2nd Connector :
2.92mm Plug
Frequency - Max :
40 GHz
Ingress Protection :
Length :
48.0" (1.2m) 4.0'
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Overall Impedance :
50 Ohms
Style :
2.92mm to 2.92mm