U.FL-LPHF6-088N2T-A-50
Part Number:
U.FL-LPHF6-088N2T-A-50
Description:
CBL ASSY U.FL-CABLE PLUG 1.969"
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
1.37mm OD Coaxial Cable
Color :
Black
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
1.969" (50.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C