RF174-02SP1-02RP1-0152
Part Number:
RF174-02SP1-02RP1-0152
Description:
CBL ASSY MCX PLUG TO PLUG 5.984"
In Stock:
24
1st Connector :
MCX Plug
2nd Connector :
MCX Plug, Right Angle
Cable Impedance :
50 Ohms
Connector Impedance :
50 Ohms
Features :
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
5.984" (152.00mm)
Operating Temperature :
-50°C ~ 90°C
Overall Impedance :
50 Ohms