Q-3B01J0005003I
Part Number:
Q-3B01J0005003I
Description:
CBL ASSY SMA-MMCX PLUG-JACK 3"
2nd Connector :
MMCX Jack
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
RG-316
Color :
Copper
Connector Impedance :
50 Ohms
Frequency - Max :
3 GHz
Ingress Protection :
Length :
3.000" (76.20mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms