Q-680680005006I
Part Number:
Q-680680005006I
Description:
CBL ASSY RPSMA PLUG TO PLUG 6"
Cable Impedance :
50 Ohms
Connector Impedance :
50 Ohms
Frequency - Max :
3 GHz
Ingress Protection :
Length :
6.000" (152.40mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms