Q-680710005009I
Part Number:
Q-680710005009I
Description:
CBL ASSY RPSMA JACK TO PLUG 9"
1st Connector :
RP-SMA Jack
1st Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
50 Ohms
Connector Impedance :
50 Ohms
Frequency - Max :
3 GHz
Ingress Protection :
Length :
9.000" (228.60mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms