Q-6804T0005009I
Part Number:
Q-6804T0005009I
Description:
CBL ASSY RPSMA-TNC PLUG-PLUG 9"
2nd Connector :
TNC Plug, Right Angle
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
50 Ohms
Connector Impedance :
50 Ohms
Frequency - Max :
3 GHz
Ingress Protection :
Length :
9.000" (228.60mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms