Q-6804T0005006I
Part Number:
Q-6804T0005006I
Description:
CBL ASSY RPSMA-TNC PLUG-PLUG 6"
2nd Connector :
TNC Plug, Right Angle
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
50 Ohms
Connector Impedance :
50 Ohms
Frequency - Max :
3 GHz
Ingress Protection :
Length :
6.000" (152.40mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms