Q-30065000D024I
Part Number:
Q-30065000D024I
Description:
CBL ASSY 1.0/2.3-SMA PLG-JCK 24"
1st Connector :
1.0/2.3 Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
50 Ohms
Connector Impedance :
50 Ohms
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
24.00" (609.60mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms