Q-30030000D036I
Part Number:
Q-30030000D036I
Description:
CBL ASSY SMA JACK TO JACK 36"
Cable Impedance :
50 Ohms
Connector Impedance :
50 Ohms
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
36.00" (914.40mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms