Q-30030000D018I
Part Number:
Q-30030000D018I
Description:
CBL ASSY SMA JACK TO JACK 18"
Cable Impedance :
50 Ohms
Connector Impedance :
50 Ohms
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
18.00" (457.20mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms