Q-3004V000D012I
Part Number:
Q-3004V000D012I
Description:
CBL ASSY SMA-TNC JACK-PLUG 12"
2nd Connector :
TNC Plug, Right Angle
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
50 Ohms
Connector Impedance :
50 Ohms
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
12.00" (304.80mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms