Q-31025000H.75M
Part Number:
Q-31025000H.75M
Description:
CBL ASSY SMA-NTYPE JK-JK 29.53"
Cable Impedance :
50 Ohms
Connector Impedance :
50 Ohms
Frequency - Max :
11 GHz
Ingress Protection :
Length :
29.53" (750.00mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms