Q-3B01U0005006I
Part Number:
Q-3B01U0005006I
Description:
CBL ASSY SMA-NTYPE PLUG-JACK 6"
2nd Connector :
N-Type Jack
2nd Connector Mounting Feature :
Bulkhead - Front Side Nut
2nd Connector Mounting Type :
Panel Mount
2nd Contact Gender :
Female
Cable Impedance :
50 Ohms
Connector Impedance :
50 Ohms
Frequency - Max :
3 GHz
Ingress Protection :
Length :
6.000" (152.40mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms