LMR-400-UF-NM-NF(QTY:3ft)
Part Number:
LMR-400-UF-NM-NF(QTY:3ft)
Description:
LMR 400 UF CABLE ASSY 3ft N MALE
1st Connector :
N-Type Jack
1st Contact Gender :
Female
2nd Connector :
N-Type Plug
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
LMR 400
Length :
36.00" (914.40mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Overall Impedance :
50 Ohms