14B26-SZLB-050-0LC
Manufacturer:
3M
Part Number:
14B26-SZLB-050-0LC
Category:
D-Shaped, Centronics Cables
Description:
CABLE ASSY MDR 26POS M-M 0.5M
In Stock:
59
Manufacturer :
3M
Category :
D-Shaped, Centronics Cables
Cable Type :
Round, Beige
Configuration :
Centronics 26 pos Male to Male
Length :
1.64' (500.00mm)