2M620MS065-M07
Manufacturer:
Amphenol Aerospace Operations
Part Number:
2M620MS065-M07
Category:
Backshells and Cable Clamps
Description:
CONN CAB CLMP SZ7 9 SIL 7/16-28
In Stock:
86
Manufacturer :
Amphenol Aerospace Operations
Category :
Backshells and Cable Clamps
Cable Exit :
180°
Cable Opening :
0.244" (6.20mm)
Color :
Silver
Diameter - Outside :
0.530" (13.46mm)