JR25WCC-14(31)
Manufacturer:
Hirose Electric Co., Ltd.
Part Number:
JR25WCC-14(31)
Category:
Backshells and Cable Clamps
Description:
CONN CABLE CLAMP SZ25 BLACK M28
In Stock:
60
Manufacturer :
Hirose Electric Co., Ltd.
Category :
Backshells and Cable Clamps
Cable Exit :
180°
Cable Opening :
0.551" (14.00mm)
Color :
Black
Diameter - Outside :
1.220" (30.99mm)