K20K0C-P05LFD0-350S
Part Number:
K20K0C-P05LFD0-350S
Description:
ODU MINI-SNAP SERIES K IN-LINE R
Cable Opening :
0.118" ~ 0.138" (3.00mm ~ 3.50mm)
Current Rating (Amps) :
6A
Features :
Backshell
Number of Positions :
5
Operating Temperature :
-40°C ~ 120°C