K40F1C-P07LCC0-350S
Part Number:
K40F1C-P07LCC0-350S
Cable Opening :
0.118" ~ 0.138" (3.00mm ~ 3.50mm)
Current Rating (Amps) :
4A
Operating Temperature :
-40°C ~ 120°C
Voltage Rating :
300V