K40F1C-P07LCC0-300S
Part Number:
K40F1C-P07LCC0-300S
Cable Opening :
0.098" ~ 0.118" (2.50mm ~ 3.00mm)
Current Rating (Amps) :
4A
Operating Temperature :
-40°C ~ 120°C
Voltage Rating :
300V