K40B0C-P10LCC9-500S
Part Number:
K40B0C-P10LCC9-500S
Cable Opening :
0.177" ~ 0.197" (4.50mm ~ 5.00mm)
Current Rating (Amps) :
4A
Number of Positions :
10
Operating Temperature :
-40°C ~ 120°C