K40B0C-P10LCC9-400S
Part Number:
K40B0C-P10LCC9-400S
Cable Opening :
0.138" ~ 0.157" (3.50mm ~ 4.00mm)
Current Rating (Amps) :
4A
Number of Positions :
10
Operating Temperature :
-40°C ~ 120°C